75 BOLERO inspirowane Gabriela Sabatini

Kod produktu: GARDENY 75
Dostępność: W magazynie
Pora roku Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy
Inspiracja producentem Gabriela Sabatini*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 75
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Alpha Isomethyl
Ionone, Isoeugenol, Hydroxycitronellal.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Francuskie perfumy damskie o kwiatowo - owocowych akordach, których nuta głowy rozpoczyna się od aromatów mandarynki, lotosu, brazylijskiego drzewa różanego oraz jagód. Serce jest złożone z nut brzoskwini, fiołka, gardenii, a także róży. Waniliowo - drzewna nuta podstawowa z zawartością fasoli tonka kończą kompozycję i pozwalają jej długo trwać. Zapachem 'Bolero' Gabriela Sabatini oddała argentyńską zmysłowość i pikanterię. Argentyna to kraj intensywnych emocji i tańca. Dynamiczne krzywizny flakonu oddają ruch kobiety tańczącej tango. Zapach ciepły i zmysłowy, zawarł latynoamerykańską energię i ciepło argentyńskiego słońca.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje