Uwodzące perfumy damskie

Uwodzące perfumy damskie

Jaki zapach podnieca mężczyzn?

Każdy z nas lubi coś innego, więc każdy ”nos” będzie uważał za podniecający zapach coś innego. Powszechnie mówi się, że należy używać perfum, które mają w sobie jakiś afrodyzjaki. Zazwyczaj uważa się, że są to aromaty piżma, ambry, kwiatu tuberozy, wanilii lub czekolady. Ale tak naprawdę nawet nuty przyprawowe i korzenne mogą uchodzić za akordy uwalniające zmysły. Ciężko jednoznacznie stwierdzić dokładnie jaki zapach podnieca mężczyzn.

Perfumy, które działają na mężczyzn 

Chcąc zwrócić uwagę mężczyzn na siebie za pomocą perfum, można wykorzystać też kilka tricków. Oprócz samego zapachu warto skropić ciało w miejscach, które wytwarzają ciepło, a tym samym pozwalają francuskim perfumom damskim wybrzmiewać dłużej i mocniej. Przy każdym naszym ruchu aromaty będą się „poruszać” razem z nami, co spowoduje, że przejście obok osoby, którą chcemy poznać na  pewno nie obejdzie się bez odwrócenia głowy w swoim kierunku.

32 Euphoria inspirowane Calvin Klein

Perfumy lane na wieczorowe wyjścia, ale równie dobrze można ich używać na co dzień jako pięknie pachnący dodatek do ubrań. Kwiat lotosu i czarnej orchidei w połączeniu z bitą śmietaną, granatem, bursztynem i akordem zieleni jest niesamowicie ciekawy, a jeszcze piękniej „wygląda”, kiedy unosi się w powietrzu, a następnie osiada na ciele kobiety, która je wybrała. Orientalne, a w dużej części też kwiatowe akordy rozpieszczają zmysły nie tylko użytkowniczce francuskich perfum, ale również osobom, które z nią przebywają. Po uwolnieniu aromatów z flakonu zarówno ty jak i mężczyzna, którego chcesz oczarować, poczujecie się wprost euforycznie.

173 Hypnotic Poison inspirowane Christian Dior

Niezwykle słodkie, bardzo kobiece i subtelne francuskie perfumy, którym nie jest w stanie się nikt oprzeć. Nuta głowy złożona z kokosa, moreli oraz śliwki przypomina kosz pysznych owoców. Wchodząca powolutku za nią nuta serca przynosi ze sobą aromaty róży, jaśminu, tuberozy, konwalii, ale również kminku i drzewa różanego. Wzmacniając całą kompozycję na sam koniec użyto piżma, wanilii oraz migdału i drzewa sandałowego. Powab i sensualność, która bije od tych perfum lanych jest wprost nie do opisania. Zachwycisz się nimi nie tylko Ty sama. Długa suknia, złote kolczyki, buty na obcasie i ten zapach – na pewno zostaniesz zauważona.

164 Chloe inspirowane Chloe

Szeroko znany i można powiedzieć, że już nawet kultowy zapach. Prawdziwie kobiecy zamiennik perfum, w którym główny nacisk został położony na to, aby wydobyć z niego jak najwięcej delikatności, gracji oraz piękna. Piwonia, liczi, frezja – to aromaty wysuwające się na pierwszy plan, dające efekt świeżości, a także charyzmy. Różana nuta serca wraz z magnolią i konwalią rozszerzają ten fantastyczny ogród do którego wszyscy lgną, aby poczuć ten przepiękny zapach. Bursztyn utrzymuje w całości te wszystkie aromaty, a pomoc cedru w tym przypadku daje bardzo pozytywne działanie. Łagodne, kwiatowe, ale zachęcające do bliższego poznania perfumy lane, do używania na co dzień.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje