5 inspiracji zapachowych od E-Madeleine.pl Perfumy wycofane z oficjalnej sprzedaży

5 inspiracji zapachowych od E-Madeleine.pl Perfumy wycofane z oficjalnej sprzedaży

Odpowiednik perfum 540 Flowing women inspirowane Adidas

Zapach zdecydowanie przeznaczony dla młodych, pełnych życia i energii ludzi. Ciekawe połączenie kwiatowo – owocowych nut na początku fantastycznie zamienia się w orientalne aromaty. Zaraz po aplikacji można wyczuć kompozycję mandarynki, maliny, liści czarnej porzeczki oraz frezji, która otwiera nam przejście do bardziej kwiatowej części tego zapachu. Nuta serca złożona z fiołka, ylang-ylang, irysa oraz delikatnej mimozy. Podstawę zapachową tworzy bursztyn, piżmo, wanilia oraz drzewo sandałowe. Wydany w 2003 roku, niestety już wycofany i niedostępny oryginał. Popularność tego zapachu sprawiła, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i posiadamy odpowiednik tych wspaniałych perfum!


Odpowiednik perfum 105 Indian Summer inspirowane Priscilla Presley

Kwiatowo – zielony zapach, który w latach ‘90 stał się ulubieńcem wielu kobiet. Złożony z wyjątkowych nut cytrusowych mandarynki oraz cytryny z początku odświeżają, aby po chwili móc rozkoszować się kwiatowymi aromatami róży, fiołka i lotosu. Podstawa cedru oraz herbaty nieco ociepla zapach, który całością przypomina swoje tytułowe indian summer, co oznacza babie lato. Nazwa tego zapachu nie jest wybrana bez przyczyny, wielu osobom kojarzy się on właśnie z mijającym latem, wakacjami i wspomnieniami z nimi związanymi. Lekkość jaką możemy poczuć używając odpowiednika 105 pokazuje, że najlepiej odnajdzie się on podczas stosowania w ciągu dnia. Pomimo świetnej opinii te perfumy również zostały wycofane z produkcji, a oryginalny flakon sprzedawany przez osoby prywatne potrafi kosztować krocie. Na szczęście nie musisz wydawać fortuny, aby jeszcze raz poczuć tę mieszankę zapachową. Wystarczy, że spróbujesz naszego odpowiednika.

Odpowiednik perfum 66 Midnight Poison inspirowane Dior

Wieczorowy, zmysłowy, ciepły zapach. Te słowa idealnie opisują także niestety wycofany już ze sprzedaży Midnight Poison. Tu znowu na wstępie poczujemy świeżość dzięki zawartości aromatów cytrusowych mandarynki oraz bergamotki, które po chwili zamieniają się w słodką różę. Natomiast zmiana następuje na koniec, kiedy całość zostaje ocieplona przez zmysłową paczulę, rozgrzany bursztyn oraz słodką, otulającą wanilię. Perfumy te zostały stworzone w 2007 roku i raczej nie zyskały dużej popularności wśród konsumentów, ponieważ koniec ich dystrybucji nastał jeszcze przed 2010 rokiem. Przeznaczone raczej do używania na spotkanie wieczorne i o jesiennej porze, ale nie oznacza to, że akurat wtedy mamy je stosować. Jeśli więc byłeś wielbicielem tego zapachu, zapraszamy do spróbowania naszego odpowiednika, być może przypomni Ci on flakon twoich ulubionych perfum.

Odpowiednik perfum 60 L'instant Magic inspirowane Guerlain

Kwiatowo – drzewno – piżmowa kompozycja z mocną pudrową nutą. Po samym opisie można stwierdzić, że mamy do czynienia z niezwykłym zapachem. Anyżowo – cytrusowa nuta głowy sprawi, że będziesz czuć się świeżo, a kwiatowe akordy serca złożone z frezji, fiołka, róży, mimozy i goździka zrelaksują cię i wprawią we wspaniały nastrój. Migdał, cedr, białe piżmo oraz irys spajają całą kompozycję w jedność, pozwalając jej na otulenie twojego ciała niesamowitą aurą. Te niebywałe perfumy zostały wydane w 2007 roku, ale od jakiegoś czasu już nie są dostępne w wersji oryginalnej. Ten ciekawy i stworzony dla eleganckiej kobiety zapach jest możliwy do zdobycia jedynie w wersji odpowiednika, którego jesteśmy w posiadaniu. Jeśli dobrze czujesz się w zapachach słodkich i ciężkich, to zamiennik 661 jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jesteśmy przekonani, że będzie on wspaniałym uzupełnieniem wieczornej kreacji.


Odpowiednik perfum 51 Masumi inspirowane Coty

Najstarszy z wymienionych dzisiaj perfum. Można by powiedzieć zapach – legenda. Stworzony w 1967 roku szyprowo – kwiatowy aromat, który zawładnął sercami wielu kobiet. Bergamotka, melon i ananas w nucie głowy przeistacza się w kwiatowe akordy serca: różę, kardamon i fiołka. Nuty piżma, mchu, drzewa sandałowego oraz cedru kończą całą kompozycję zapachową, która fantastycznie pasuje na jesienne dni, kiedy powoli zaczynamy tęsknić za minionym latem. Perfumy te pomimo upłynięciu dłuższego czasu zapadły w pamięć wielu kobietom, na szczęście nie muszą być one jedynie wspomnieniem. W asortymencie perfumerii internetowej Madeleine posiadamy odpowiednik tego kultowego zapachu, który przypomina aromaty młodości.

Podsumowując..

Z pewnością jest jeszcze wiele perfum, które zostały już wycofane ze sprzedaży, a nawet z produkcji. Kto wie co czeka nas w przyszłości, być może zapach, który teraz jest światowym hitem, okaże się nieaktualny i zaczniemy z niego rezygnować. Warto jednak wiedzieć, że jeśli nie mamy dostępu do oryginału, to zazwyczaj jest możliwość sięgnięcia po odpowiednik. I chociaż perfumy rozlewane są tańsze i często uważa się je za niezbyt trwałe, to powinno się ich spróbować. Tak naprawdę można się czasem pozytywnie zaskoczyć.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje